Ви є тут

Програми реабілітації

Реабілітації за методом Козявкіна, системою інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації (СІНР), підлягають пацієнти з усіма формами ДЦП. Лікування спрямоване на покращення, як моторного, так і психо-мовленнєвого розвитку дитини, нормалізацію м'язового тонусу, збільшення об'єму пасивних та активних рухів у суглобах, покращення кровообігу, обміну речовин і трофіки тканин.
Програма «Рання реабілітація» перинатальних неврологічних порушень є профілактикою як максимальних, так і мінімальних органічних уражень нервової системи надалі. Лікування на першому році життя дозволяє великому числу дітей з перинатальною патологією попередити розвиток важкої неврологічної інвалідності.
З розвитком науково-технічного прогресу людство змінило активний спосіб життя на малорухливий, що призвело до появи величезної кількості захворювань хребта. Вони вражають людей у роки їхньої найбільшої активності (80 % хворих становлять пацієнти у віці від 20 до 60 років), хоча в останні роки остеохондроз значно «помолодів».
Застосування Системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації формує в організмі дитини новий функціональний стан, який супроводжується нормалізацією м’язового тонусу, збільшенням об’єму пасивних та активних рухів в суглобах, покращенням трофіки тканин та активацією психічних процесів.
Для зацікавлення пацієнтів у правильному виконанні рухів та забезпечення позитивного емоційного фону під час відновного лікування ми поєднуємо вправи лікувальної гімнастики зі спеціалізованими комп’ютерними іграми. Адже яка дитина не любить пограти на комп’ютері?