Ви є тут

Міжнародний стандарт якості ISO 9001:2015

Версія для друкуВерсія для друку

Вже 28 років в РЦ "Еліта"  надання медичних послуг за Методом професора Козявкіна відбувається на найвищому рівні.

В Реабілітаційному Центрі “Еліта”медичні послуги відповідають не тільки національному стандарту ДСТУ ISO 9001:2015, а й міжнародному ISO 9001:2015. Сертифікат відповідності цьому стандарту було отримано в травні 2018 року після аудиторської перевірки міжнародною компанією TÜV SÜD. 

В ході перевірки було підтверджено високий рівень організації системи управління якістю в усіх підрозділах центру, а процес надання медичних послуг за Методом професора Козявкіна відповідає всім вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) - це найбільший в світі розробник і видавець міжнародних стандартів, які гарантують якість продукції та послуг. Сертифікат ISO 9001:2015 підтверджує, що в Реабілітаційному центрі “Еліта” впроваджена і функціонує система менеджменту якості, яка визначає незмінно високу якість послуг, що надаються, рівень сервісу та постійну роботу на покращенням пропонованих медичних послуг.

Лікування за Методом професора Козявкіна та якість – це два невід’ємні поняття. Відповідно одне несе в собі концепцію та систему, що дає результат, а друге забезпечує всім без виключення пацієнтам можливість отримати лікування на стабільно високому рівні. Метод професора Козявкіна – це більше ніж просто система лікування, це корпоративна культура, філософія якості та відносин між лікарем та пацієнтом. Отримання міжнародного сертифікату є важливим етапом у розвитку нашого центру, це нові перспективи, можливості та виклики, до яких ми як ніколи готові!

Міжнародний сертифікат якості - це результат копіткої роботи всього нашого великого колективу. Щиро дякуємо також нашим пацієнтам та партнерам за їх безперервну підтримку! Ми щодня працюємо та вдосконалюємось  заради досягнення головної цілі нашого Центру - Покращення якості життя наших пацієнтів.