Ви є тут

VII Міжнародний Медичний Конгрес

Версія для друкуВерсія для друку

25-27 квітня в м. Київ відбулися "ІХ Міжнародний Медичний Форум" та "VII Міжнародний Медичний Конгрес" - масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості в галузі охорони здоров’я України, який об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.

Науково-практична програма медичного Конгресу містила в собі безліч секцій, тематикою яких були військова медицина, радіологія, організація та управління охороною здоров'я, травматологія та ортопедія, медична реабілітація та фізична терапія, онкологія та ін.

Зокрема, в рамках даного Конгресу, 26 квітня, заступник директора по лікувальній частині Реабілітаційного Центру "Еліта", к.мед.н., Галина Лунь взяла участь у науково-практичній конференції "Сучасні технології реабілітаційної медицини" виступивши з темою "Основи системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації (Метод проф. Козявкіна)". В доповіді було розкрито основні принципи реабілітації за СІНР, її компоненти, покази та протипокази до лікування, можливості лікування як в Україні так і за кордоном. Зокрема, йшла мова про новий реабілітаційний Центр в ОАЕ у місті Ель-Айн, який нещодавно відкрився.