Ви є тут

Перша інтернаціональна конференція за Методом професора Козявкіна

Версія для друкуВерсія для друку

В четвер, 26 квітня, на базі Міжнародної клініки відновного лікування, що знаходиться у місті Трускавець, відбулась медично-освітня конференція CMRC 1st International Cerebral Palsy Conference Intoducing the Kozyavkin Method на тему лікування церебрального паралічу та представлення унікального авторського методу професора Володимира Козявкіна, до участі в якій було запрошено провідних спеціалістів медичної та наукової сфер з країн Близького Сходу.

Основною метою проведення конференції було запровадження тривалої клінічної та наукової співпраці Міжнародної клініки відновного лікування та реабілітаційних центрів країн Близького Сходу, які вкотре прибули до України поділитись власним передовим досвідом та послухати про інноваційні технології в реабілітації за методом професора Козявкіна.

Окрім обміну інформацією про свої досягнення та авторські методи у сфері реабілітації, гості конференції з неабияким інтересом оглянули медичну установу та поспілкувались із пацієнтами.

Нагадаємо, що пів року тому, в листопаді 2017-го,  даний авторський метод успішно впровадили у в Об’єднаних Арабських Еміратах.