Ви є тут

VII Міжнародна медична конференція на тему «Хвороби суспільства і цивілізації»

Версія для друкуВерсія для друку

4 листопада 2017 року у польському місті Перемишль відбулася сьома щорічна міжнародна медична конференція на тему «Хвороби суспільства і цивілізації». Організаторами конференції виступила фундація допомоги хронічно хворим дітям –Jerzyk, що перебуває під патронатом старости Премишля Яна Почка та президента Перемишля – Роберта Хоми. До участі у ній були запрошені представники делегації реабілітаційного центру "Еліта" (Україна, Львів). Зокрема заступник директора РЦ «Еліта», кандидат медичних наук Галина Лунь, розповіла присутнім про «Ранню реабілітацію за методом професора Козявкіна» - високоефективну систему інтенсивної реабілітації немовлят з групи ризику, з аналізом і демонстрацією клінічних випадків.

В якості слухачів було запрошено зацікавлених осіб, таких як лікарі-педіатри, неврологи, сімейні лікарі, фізіотерапевти, медсестри, акушерки та інший медичний персонал, який щоденно має справу з тими чи іншими питаннями, які обговорювались під час конференції.

Окрім зазначених питань, на порядку денному обговорювались надзвичайно актуальні для суспільства, зокрема й для виховання дітей і молоді теми онкогематології - «Трансплантація кровотворних клітин у дітей», про що детально розповів професор Єржи Ковальчик та професор клініки гематології, онкології й трансплантології у дітей з Люблінської університетської клініки; «Ожиріння у дітей – проблема дитини, родини та суспільства», - спікерами із цих питань виступили доктор медичних наук Івонна Бен-Сковронек та керівник клініки ендокринології та дитячої діабетології з Університетської дитячої клініки з Любліну; «Музикотерапія для профілактики й терапії» - слово мав лікар Мирослав Димон, декан відділу музики Жешівського університету.

Разом із цим інформацією про «Проблеми епохи інформатики та кризи освіти на прикладі середньої школи в Україні – комбінації, які генерують спектри дефіцитів у дітей і молоді» із присутніми поділився доцент кафедри психіатрії та психотерапії Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького, про «Нетрадиційне вживання психоактивних субстанцій» розповів Богуслав Габрат, доктор медичних наук, керівник відділу профілактики і лікування залежностей Інституту психіатрії та неврології у Варшаві.