Ви є тут

Лікувальні компоненти

Основою системи інтенсивної реабілітації є оригінальна методика полісегментарної біомеханічної корекції хребта, розроблена проф.В.І.Козявкіним.
Методики мобілізації суглобів кінцівок застосовуються для відновлення рухливості суглобів, корекції м'язово- суглобового дизбалансу, покращення трофіки та створення передумов до формування нових рухів.
З метою потенціювання досягнутого ефекту розслаблення м'язів, дезактуалізації міофасфіальних тригерних точок та корекції сомато-вегетативних порушень застосовується розроблена в нашому центрі методика рефлексотерапії.
В рамках реабілітаційної програми для підготовки до проведення біомеханічної корекції хребта, для розслаблення спастичних м'язів та впливу на міофасціальні тригерні точки м'язів застосовується спеціальна система масажу.
Мобілізуюча гімнастика спрямована на удосконалення існуючих та формуванню нових моторних функцій, досягнення досконаліших форм пересування та освоєння важливих для щоденного життя навичок.
Щоб стимулювати захисні сили організму, локально покращити кровообіг, трофіку та метаболічні процеси застосовують воско-парафінові аплікації та методику бджоловжалювання.