Ви є тут

Реабілітація церебральних паралічів

Версія для друкуВерсія для друку

Реабілітації за методом Козявкіна, системою інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації (СІНР), підлягають пацієнти з усіма формами ДЦП.

Лікування спрямоване на покращення, як моторного, так і психо-мовленнєвого розвитку дитини, нормалізацію м'язового тонусу, збільшення об'єму пасивних та активних рухів у суглобах, покращення кровообігу, обміну речовин і трофіки тканин.

Інші процедури призначаються індивідуально залежно від віку, моторних можливостей і важкості загального стану пацієнта. Це - ритмічна гімнастика, механотерапія, комп`ютерна ігротерапія, ерготерапія, орофаціальний масаж, світло- та вібротерапія.

Курс реабілітації триває протягом двох тижнів в умовах клініки у Трускавці або у Львівському реабілітаційному центрі. Цей період ми називаємо періодом інтенсивної корекції.

Батьки активно залучені в реабілітаційний процес, навчаються практичним навикам лікувальної фізкультури, масажу, для подальшого продовження роботи з дитиною вдома.

В міжкурсовий період (3-6-12 місяців), лікування продовжується, згідно даних рекомендацій, в домашніх умовах. Ми його називаємо періодом стабілізації та потенціювання ефекту. Враховуючи індивідуальні особливості, в цей період у програму реабілітації можна включити гідрокінезотерапію, плавання, ерготерапію, їзду на велосипеді, іпотерапію, дельфінотерапію.