You are here

Курс тематичного вдосконалення для лікарів "Нові технології в медичній реабілітації".

Printer-friendly versionPrinter-friendly version

З 13 по 27 лютого в Реабілітаційному центрі "Еліта" та Міжнародній клініці відновного лікування проходить черговий курс тематичного вдосконалення для лікарів з України під назвою "Нові технології в медичній реабілітації".

Основними навчальними темами, про які йшла мова були: рання діагностика перинатальних уражень, комп'ютерні реабілітаційні ігри для пацієнтів з руховими ураженнями, про міжнародну класифікацію функціонування обмеження життєдіяльності і здоров'я, тощо. Лікарі мали змогу ознайомитися з алгоритмом діагностики, що застосовується в Системі Інтенсивної Нейрофізіологічної Реабілітації (СІНР) хворих з хронічними захворюваннями нервової системи, в тому числі ДЦП.

Даний курс розрахований на лікарів різних спеціальностей – педіатрів, неонатологів, терапевтів, неврологів, ортопедів-травматологів, фізіотерапевтів, тощо, які займаються реабілітацією хворих з наслідками органічних уражень нервової системи у дітей та дорослих. Цикл тематичного вдосконалення "Нові технології в медичній реабілітації" від кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини НМАПО імені П.Шупика проводиться на базі Міжнародної клініки відновного лікування. Починаючи з 1999 року тут регулярно проводяться подібні цикли тематичного вдосконалення лікарів. Куратор циклу - професор, доктор медичних наук, Козявкін Володимир Ілліч.

Навчальні цикли відбуваються щороку та є безкоштовними для лікарів державних медичних закладів. Заявки для виділення путівок на цикл тематичного вдосконалення просимо надсилати на нашу електронну пошту center@elita.ua або ж дзвонити за номером (0322) 52-82-51 (Реабілітаційний центр "Еліта") чи (03247) 6-52-00 (Міжнародна клініка відновного лікування).